Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < 1 września 2016 r. ⁄

1 września 2016 r.

1 września 2016r. o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, słowa powitania skierował do zebranych Pan dyrektor Edward Szmul. Życzył uczniom wytrwałości, chęci do nauki, poczucia bezpieczeństwa oraz integracji w zespołach klasowych.

Pan dyrektor zwrócił się także do rodziców, zapewniając ich o tym, że szkoła, w której uczą się ich dzieci to miejsce, gdzie zawsze mogą liczyć na wsparcie, serdeczność i życzliwość.

Satysfakcji z pracy z młodzieżą, realizacji stawianych celów życzył nauczycielom, którzy wkroczyli w nowy rok szkolny z zapowiedzią bardzo poważnych zmian systemowych w oświacie.

Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego 2016/2017 głos zabrali również – Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Joanna Myszkowska oraz wiceburmistrz Reszla, Pan Jerzy Bajorek.

Po zakończeniu apelu uczniowie udali się do klas z wychowawcami, aby zapoznać się z harmonogramem pracy.

opublikowano: 2016-09-01, © Agnieszka Żyła,