Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Zabawa integracyjna klas I ⁄

Zabawa integracyjna klas I

W czwartek 6 października 2016r. uczniowie klas pierwszych Gimnazjum nr 1 w Reszlu wzięli udział w zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny, której celem była integracja pierwszoklasistów.

Uczniowie klas II a, III a i III b przygotowali młodszym koleżankom i kolegom wiele niespodzianek w postaci ciekawych konkurencji.

Następnie wszyscy przystąpili do zabawy, która należała do bardzo udanych. Pierwszoklasiści pokazali się z dobrej strony – byli zdyscyplinowani, chętni do tańca. Z kolei uczniowie starszych klas poznali pierwszaków i dobrze się z nimi bawili, co wpłynęło na wytworzenie miłej i sympatycznej atmosfery.

Podczas imprezy, tradycyjnie zostali wybrani królowa i król balu. Zostali nimi Maja Pieniak z klasy I a oraz Tomasz Widnicki z klasy I b.

opublikowano: 2016-10-09, © Agnieszka Żyła,