Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów ⁄

Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

30 września 2015 roku odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów, jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia.

Podczas uroczystego apelu, przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie, trzymając prawą rękę skierowaną w kierunku sztandaru szkoły. Uczniowie w obecności Pana Dyrektora Edwarda Szmula, nauczycieli oraz uczniów starszych klas przyrzekli, że będą sumienne wypełniać obowiązki ucznia Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu.

Przewodnicząca szkoły, Weronika Pieniak życzyła pierwszoklasistom wielu sukcesów w nauce, obiecała również wsparcie ze strony starszych kolegów i koleżanek.

Po uroczystym apelu wszyscy rozeszli się do klas na lekcje.

Aleksandra Kościelniak

opublikowano: 2015-10-05, © Gimnazjum Reszel,