Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 ⁄

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

1 września o godzinie 8.00 uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele wzięli udział we Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Św. Piotra i Pawła odprawionej w intencji rozpoczynających naukę.

Następnie o godzinie 9.00 w hali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

Pan dyrektor Edward Szmul serdecznie powitał wszystkich przybyłych na tę uroczystość. Szczególnie ciepłe słowa skierował do uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w gimnazjum. Życzył wszystkim, aby ten rok był jeszcze lepszy od ubiegłego, który przyniósł wiele sukcesów w dziedzinie nauki i sportu.

Do życzeń przyłączył się również Pan Jerzy Bajorek, wiceburmistrz Reszla.

W rozpoczęciu roku szkolnego uczestniczył nowy proboszcz reszelskiej parafii, ks. Krzysztof Bumbul. Po przedstawieniu przez Pana dyrektora spraw organizacyjnych, odprowadzeniu sztandaru, uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

opublikowano: 2015-09-01, © Agnieszka Żyła,