Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Ślubowanie klas pierwszych ⁄

Ślubowanie klas pierwszych

26 września 2014r. nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej.

Podczas uroczystego apelu przedstawiciele samorządów klas pierwszych reprezentujący swoje klasy złożyli ślubowanie, wyciągając prawe dłonie w kierunku sztandaru szkoły. Zarówno „trójki” klasowe, jak i pozostali uczniowie klas pierwszych, w obecności Pana dyrektora Edwarda Szmula oraz całej społeczności szkolnej, przyrzekli sumiennie wypełniać obowiązki ucznia Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu.

W dalszej kolejności do młodszych koleżanek i kolegów zwróciła się Karolina Michalak z klasy III c, zapewniając ich o wsparciu ze strony uczniów oraz nauczycieli. Kończąc, Karolina życzyła pierwszakom, aby wykorzystywali możliwości, jakie oferuje im gimnazjum. Po odprowadzeniu sztandaru, uczniowie powrócili na lekcje.

opublikowano: 2014-09-29, © Agnieszka Żyła,