Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Ślubowanie klas I ⁄

Ślubowanie klas I

Tradycją naszego gimnazjum jest uroczystość, w trakcie której uczniowie klas pierwszych w obecności Dyrekcji szkoły, Grona Pedagogicznego składają ślubowanie.

Pierwszoklasiści 24 września stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu. Uroczyście przyrzekli, że sumiennie będą wypełniać obowiązki ucznia, zdobywać wiedzę, doskonaląc własną osobowość, być odpowiedzialnymi za swoje słowa, sądy, pamięć, a także, że nie splamią honoru szkoły ani klasy.

Przez najbliższe trzy lata to oni będą tworzyć „ wizerunek” szkoły , aktywnie uczestnicząc w jej życiu poprzez udział w konkursach, olimpiadach czy zawodach sportowych.

Życzymy im wielu osiągnięć, a pobyt w szkole niech przebiega w miłej atmosferze szlachetnej rywalizacji.

opublikowano: 2010-09-30, © Agnieszka Żyła,