Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJUM ⁄

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJUM

1 września o godzinie 9.00 w hali sportowej im. Orłów Górskiego przy Gimnazjum nr 1 w Reszlu dla dwustu siedemdziesięciu czterech uczniów zabrzmiał pierwszy dzwonek w roku szkolnym 2011/2012.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał dyrektor szkoły – Pan Edward Szmul, który uroczyście powitał wszystkich zebranych, a następnie odczytał skierowany do dyrektorów, nauczycieli, rodziców oraz uczniów list Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty , Pani Grażyny Przasnyskiej z życzeniami wielu sukcesów w nowym roku szkolnym - „Roku Szkoły z Pasją”.

Owocnej pracy, wysokich wyników w nauce życzył uczniom zastępca burmistrza Reszla – Pan Jarosław Pieniak. Na zakończenie apelu, głos zabrała Pani dyrektor Barbara Maciukiewicz, która przekazała informacje organizacyjne na bieżący rok szkolny.

Mamy nadzieję, że zdobywanie nowych wiadomości w roku szkolnym 2011/2012 przyniesie naszym uczniom wiele satysfakcji.

opublikowano: 2011-09-03, © Agnieszka Żyła,