Gimnazjum Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Reszlu

Jesteś tu: strona główna < Ekozespoły < Kontakt - Ekozespo?y ⁄

Gimnazjum w Reszlu - Ekozespoły

Kontakt - Ekozespo?y

Jeżeli chcesz, żebyśmy wiedzieli, co dzieje się dobrego a co złego w naszym środowisku lub chcesz, żebyśmy pomogli Ci rozwiązać jakiś problem ekologiczny albo po prostu chcesz włączyć się w nasze działania pisz lub dzwoń do nas:

KOŁO EKOLOGICZNE "EKOZESPOŁY"
Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu
ul. Chrobrego 5A
11-440 Reszel
Tel. (089) 7550037

e-mail: elzbieta.majcher@reszel.pl

opublikowano: 2007-01-05, © Elżbieta Majcher.,

dodaj komentarz

Komentarze

Z wielką przyjemnością przeczytałam i obejrzałam Waszą stronę. Jestem pod wrażeniem działań, jakie wykonałyście aby promować myślenie ekologiczne. Życzę sukcesów w dalszej pracy.

2007-07-14 00:00:00, Kinga Murawska

Działania Ekozespołów z naszego gimnazjum są bardzo potrzebne i pożyteczne. Jednocześnie są mi bardzo bliskie z racji pracy zawodowej oraz kontaktów z np.biurami projektowymi. Pomimo że temat jest dobrze znany, bardzo dużo instytucji oraz ludzi nie wiele robi w celu ochrony środowiska i ekologii. Bardzo cennym i godnym podziwu jest zainteresowanie młodzieży tym tematem. Jestem pewien że w niedługiej przyszłości bardzo się to młodzieży opłaci. Tym bardziej gratuluję wytrwałej pracy. Bogusław Domaradzki.

2007-07-23 00:00:00, Bogusław Domaradzki

Nie bardzo wiem o jakiej ekologii jest tu mowa. Tej na pokaz,czy tej na codzień?. Był ktoś może w okolicach wysypiska w Worpławkach?Wysypisko jest nieszczelne.w pobliskich bagnach pływa ciemna ciecz przedostająca się z wysypiska.My żyjemy nadal bez wody pitnej(tylko skażone studnie-a i tu wody brakuje)bez kanalizacji i prawie bez dróg.Bajek o budowie wodociągu słuchamy od wielu lat,jednak latem musimy wodę zamawiać w beczkowozach,za któty gmina każe nam płacić za wodę i za transport,choć do niej należą obowiązki dostarczania wody. Na nasze pisma Pan Burmistrz nie zawsze ma ochotę odpisywać(a przeważnie nie ma ochoty)

2008-12-04 09:00:23, Robert Baran