Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Kapituła wybrała zwycięzców w konkursie. ⁄

Kapituła wybrała zwycięzców w konkursie.

„Widoki przyrody są różne w różnych miejscach,
prawa przyrody są wszędzie te same.”
Tadeusz Kotarbiński

30 września 2009 r. był ostatnim dniem, kiedy można było złożyć pracę konkursową w organizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Reszlu wojewódzkim konkursie fotograficznym „Ocalmy od zapomnienia bogactwa Warmii i Mazur”.

9 października 2009 r. spotkała się kapituła konkursowa w składzie: Alicja Szarzyńska, Barbara Maciukiewicz, Artur Galicki, Krzysztof Majcher. Oceniono 43 prace uczniów z 9- ciu szkół województwa warmińsko- mazurskiego

.

Prace oceniano wg kryteriów:

• Oryginalność
  • Poprawność techniczna wykonania zdjęcia
  • Pomysłowość (tytuł zdjęcia i jego opis)
  • Trudność wykonania zdjęcia
  • Zgodność z tematyką konkursu

W wyniku intensywnej pracy każdego członka jury wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych w dwóch kategoriach konkursowych: szkoła podstawowa oraz gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

Podsumowanie konkursu odbędzie się 22 października 2009 r. o godz. 11.00 w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 w Reszlu. Podczas spotkania będzie można obejrzeć wystawę prac konkursowych.

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie oraz ich opiekunowie otrzymają pisemne zaproszenia na konferencję podsumowującą. Organizator nie będzie wysyłał nagród. Należy je odebrać osobiście.

opublikowano: 2009-10-14, © Elżbieta Majcher.,