Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w reszelskim gimnazjum ⁄

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w reszelskim gimnazjum

2 września 2013r. w całej Polsce rozpoczął się nowy rok szkolny. W reszelskim gimnazjum uczniów, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły powitał dyrektor Edward Szmul, który w sposób szczególny zwrócił się do pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w gimnazjum - przedstawił nowych uczniów całej społeczności szkolnej, po czym zapoznał ich z wychowawcami.

W dalszej części apelu Pan dyrektor odczytał list Krystyny Szumilas, ministra edukacji narodowej, życzącej wszystkim owocnego, radosnego roku szkolnego 2013/2014, pełnego wyzwań, nauki oraz aktywności fizycznej. Realizacji wyznaczonych na nowy rok celów życzył wszystkim wiceburmistrz Reszla.

Nowy rok szkolny 2013/2014 został oficjalnie rozpoczęty. Uczniowie udali się z wychowawcami do klas, aby zapoznać się z planem zajęć.

opublikowano: 2013-09-05, © Agnieszka Żyła,