Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Egzamin gimnazjalny 2014 zakończony! ⁄

Egzamin gimnazjalny 2014 zakończony!

73 uczniów klas trzecich Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu przystąpiło w roku szkolnym 2013/2014 do egzaminu sprawdzającego wiedzę z trzech bloków przedmiotowych.

W środę 23 kwietnia 2014r. odbył się egzamin z części humanistycznej - z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie - godz. 9:00 oraz z zakresu języka polskiego - godz. 11:00. W czwartek 24 kwietnia 2014r. uczniowie zmagali się z częścią matematyczno – przyrodniczą - z zakresu przedmiotów przyrodniczych - godz. 9:00 oraz z matematyki - godz. 11:00. Z kolei w piątek 25 kwietnia 2014r. sprawdzili swoją wiedzę z języka obcego nowożytnego(język angielski lub język niemiecki) – na poziomie podstawowym – godz. 9:00 i na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00.

Opinie uczniów na temat stopnia trudności poszczególnych testów były zróżnicowane. Wszystkie zestawy zadań są dostępne na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Wyniki tegorocznego egzaminu poznamy 18 czerwca.

opublikowano: 2014-04-28, © Agnieszka Żyła,