Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Dzień Patrona w Zespole Szkół w Reszlu ⁄

Dzień Patrona w Zespole Szkół w Reszlu

19 II 2010 r. uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum wraz z wychowawcami wzięli udział w obchodach Dnia Patrona Zespołu Szkół im. M. Rataja w Reszlu

.

Młodzież, powitana uroczyście przez Pana Dyrektora tamtejszej placówki, mogła pod opieką starszych kolegów z ZS obejrzeć zaplecze dydaktyczne szkoły „od środka”.

Gimnazjaliści poznali historię szkoły, jej tradycje, obejrzeli prace wykonane przez uczniów.

Zwiedzający mieli także możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia, jakie oferuje szkoła oraz poznania atmosfery tam panującej poprzez rozmowy z nauczycielami i uczniami ZS.

Po zakończeniu części I uroczystości, poświęconej prezentacji placówki, przyszła kolej na część II, czyli posiłek przygotowany przez pracowników i uczniów ZS, po którym swoje umiejętności zaprezentował zespół muzyczny.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie nas na tę uroczystość.

opublikowano: 2010-02-26, © Agnieszka Żyła,