Gimnazjum Nr 1
im. Adama Mickiewicza
w Reszlu

Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < Archiwum osiągnięć uczniów Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu ⁄

Gimnazjum w Reszlu - Informacje i wydarzenia

Archiwum osiągnięć uczniów Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu

Rok szkolny 2000/2001

  • Polewaczyk Adrianna – I miejsce w XVIII Wojewódzkiej Olimpiadzie „ Wiedzy o Zdrowiu” PCK.
  • Wasiluk Kamil – II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Fizycznym Gimnazjów – laureat.
  • Birman Marek – IV miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Fizycznym Gimnazjów – laureat.
  • Olczak Dorota – V miejsce w Mistrzostwach Województwa W – M w LA Gimnazjów dziewcząt – pchnięcie kulą.

Rok szkolny 2001/2002

  • Polewaczyk Adrianna – III miejsce w XIX Wojewódzkiej Olimpiadzie „ Wiedzy o Zdrowiu” PCK.
  • Ciborowska Emilia – II miejsce w „ Alfiku Matematycznym”.
  • Wasiluk Kamil – II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Chemicznym Gimnazjów – laureat.

Rok szkolny 2002/2003

  • Polewaczyk Adrianna – III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Fizycznej – laureatka.
  • Polewaczyk Adrianna – VI miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Historycznej – laureatka.
  • Ciborowska Emilia – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Biologicznej – laureatka.
  • Cybulska Anna – VI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Biologicznej – laureatka.

Rok szkolny 2003/2004

  • Gerwatowski Michał – zdobył 66/90 punktów w Wojewódzkim Konkursie Historycznym – laureat.
  • Szarniak Krzysztof – finalista Konkursu Wiedzy Historycznej stopnia wojewódzkiego.

Rok szkolny 2004/2005

  • Grochocki Wojciech – zdobył 46/67 punktów w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym – laureat.
  • Polewaczyk Mateusz – zdobył 23/55 punktów w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Astronomii – finalista.
  • Żukowski Rafał – zdobył 63/80 punktów w Wojewódzkim Konkursie Historycznym – laureat.
  • Domaradzka Ludmiła – zdobyła 65/80 punktów w Wojewódzkim Konkursie Historycznym – laureatka.

Rok szkolny 2005/2006

  • Wasiluk Mateusz – zdobył 34/50 punktów w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Astronomii – laureat.
  • Wasiluk Mateusz – zdobył 65/80 punktów w wojewódzkim Konkursie Chemicznym – laureat.
  • Olbryś Magdalena – zdobyła 38,5/50 punktów w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Astronomii – laureatka.
  • Kulińska Ewa – otrzymała tytuł laureatki w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Grafiki Komputerowej „ Mój autorytet życiowy”.

Rok szkolny 2006/2007

  • Dejnak Piotr – uzyskał tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Astronomii.
  • Majewski Filip – uzyskał tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Astronomii.
  • Ogłuszka Jacek – uzyskał tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki i Astronomii.
  • Domaradzka Daria – uzyskała tytuł laureatki w Wojewódzkim Konkursie Historycznym.
  • Kuszczak Grzegorz – uzyskał tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Historycznym.
  • Domaradzka Daria – uzyskała tytuł laureatki na szczeblu powiatowym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Zapobiegajmy pożarom”.

Rok szkolny 2008/2009

  • Pieniak Jolanta – uzyskała tytuł laureatki w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym.
  • Walasiński Damian – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ Piękno lasów Warmii i Mazur”.
  • Domaradzka Hanna – IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym - laureatka.

opublikowano: 2009-12-08, © Agnieszka Żyła,

dodaj komentarz

ostatnie artykuły z tego działu: