Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < 21 grudnia w reszelskim gimnazjum ⁄

21 grudnia w reszelskim gimnazjum

21 grudnia w Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Reszlu odbyły się wigilie klasowe, przypominające tradycyjne wigilie domowe. Uczniowie składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem. Był to czas zapomnienia o szkolnej rzeczywistości i wybaczania sobie wszelkich błędów.

Również z okazji zbliżających się świąt w sali gimnastycznej gimnazjum został zorganizowany uroczysty apel, podczas którego głos zabrał pan dyrektor Edward Szmul. Złożył życzenia całej społeczności szkolnej z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Życzył wszystkim uczniom szczęścia i sukcesów w nauce w nowym, 2013 roku, aby był równie dobrym, jak ten mijający rok. Następnie świąteczne życzenia złożyła wszystkim przewodnicząca SU, Emilia Samborska.

Tradycyjnie w świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich jasełka przygotowane pod kierunkiem pani Anny Szewczyk – uczniowie pięknie wykonali kolędy i świąteczne piosenki. Wszyscy obecni mogli poczuć magię świąt.

opublikowano: 2013-01-03, © Agnieszka Żyła,